Dzień Nauczyciela

DSC02856Szczególny to dzień - Święto polskiej Szkoły i Nauczycieli. W tym dniu uczniowie mają okazję złożyć wszystkim Nauczycielom podziękowanie za przekazaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie serc i umysłów.

Z tej też okazji uczniowie klasy II w imieniu całej społeczności szkolnej wyrazili swoją wdzięczność poprzez program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawcy pani Bogumiły Machajda.

W programie tym znalazły się różne wątki tematyczne, od humorystycznych, codziennych sytuacji szkolnych do podziękowań za trudną pracę i opiekę. Nie zabrakło również słowa „przepraszam”:

Na koniec uczniowie złożyli życzenia wszystkim nauczycielom słowami:

„ Niech Wam los łaskawy sprzyja!

Niech Was szczęście nie omija!

Niechaj świat się do Was śmieje!

Niech wiatr w oczy Wam nie wieje!”

Po życzeniach wręczyli symboliczne kwiaty na ręce obecnych Nauczycieli, zarówno pracujących jak również emerytów zaproszonych na tą uroczystość.

Bogumiła Machajda