Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Nauczyciele

Kategoria:

Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 2

im. Józefiny i Emila Mików  w roku szkolnym 2020/2021

 

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

Wychowawstwo

Mikłusiak Edyta

Biologia, chemia

VI

„Rocznik 2008”

Baniowska Teresa

Język angielski

IV

„Rocznik 2010”

Brenkus Barbara

Język polski

 

Buroń Andrzej

Wychowanie fizyczne

VIII

„Rocznik 2006”

Cymerman Anna

Język polski

 

Hetmańska Bogusława

Matematyka, chemia

V

„Rocznik 2009”

Janiszewska Jolanta

Wychowanie fizyczne

 

Jaromin Katarzyna

Język niemiecki

 

Karlak Anna

Wychowanie przedszkolne

0B

„Rocznik 2014”

Karlak Zbigniew

Matematyka

 

Kucek Paweł

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

Kulawiak Justyna

Plastyka, nauczyciel wspomagający

 

Kuliga Krystyna

Edukacja wczesnoszkolna

II

„Rocznik 2012”

Machajda Bogumiła

Edukacja wczesnoszkolna

III

„Rocznik 2011”

Machajda Mariusz

Technika

 

Mastela Beata

Urlop zdrowotny

 

Matera Halina

Historia, WOS

VII

„Rocznik 2007”

Omylak Barbara

Edukacja wczesnoszkolna

IA

„Rocznik 2013”

Oskwarek Jadwiga

Bibliotek

 

Pakos Beata

Wychowanie przedszkolne

0A

„Rocznik 2015”

Piwowarczyk Jacek

Fizyka

 

Skoczyk Agata

Logopeda

 

Smoleń Krystyna

Pedagog

 

Smoleń Mirosław

Informatyka, muzyka

 

Stercuła Joanna

Geografia, przyroda, edukacja wczesnoszkolna

IB

„Rocznik 2013”

Tometczak Anna - s. Miriam

Religa

 

Węgrzyn Melania

Religia

 

 

Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 2

im. Józefiny i Emila Mików  w roku szkolnym 2019/2020

 

 

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot

Wychowawstwo w klasie

Edyta Mikłusiak

- dyrektor

Biologia, chemia

 

Teresa Baniowska

język angielski

VIII

„Rocznik 2005”

Barbra Brenkus

język polski

 

Andrzej Buroń

Wychowanie fizyczne

VII

„Rocznik 2006”

Anna Cymerman

język polski

 

Bogusława Hetmańska

matematyka

IV

„Rocznik 2009”

Jolanta Janiszewska

Wychowanie fizyczne

 

Anna Karlak

Wychowanie przedszkolne

0B

„Rocznik 2013/2014”

Zbigniew Karlak

Mateamtyka

 

Paweł Kucek

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

Krystyna Kuliga

Edukacja wczesnoszkolna

I

„Rocznik 2012”

Katarzyna Kulka

Geografia, przyroda

V

„Rocznik 2008”

Bogumiła Machajda

Edukacja wczesnoszkolna

II

„Rocznik 2011”

Mariusz Machajda

Technika

 

Beata Mastela

j. niemiecki

 

Halina Matera

Historia, wos

VI

„Rocznik 2007”

Barbara Omylak

Edukacja wczesnoszkolna

III

„Rocznik 2010”

Jadwiga Oskwarek

Biblioteka

 

Beata Pakos

Wychowanie przedszkolne

OA

„Rocznik 2013/2014”

Jacek Piwowarczyk

Fizyka

 

Agata Skoczyk

Logopeda

 

Krystyna Smoleń

Pedagog

 

Mirosław Smoleń

Informatyka, muzyka

 

Monika Tlałka

Plastyka

 

Anna Tometczak - s. Miriam

Religia

 

Katarzyna Wontorczyk

Wychowanie przedszkolne

 

Melania Węgrzyn

Religia