Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

2016-09-01 09.00.33Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego w dniu 1 września zgromadziła społeczność szkolną najpierw na Mszy Św., podczas której otrzymaliśmy zadanie budowania wspólnoty w swoich klasach i w swojej szkole.

Pełni dobrych postanowień pojawiliśmy się w szkole na spotkaniu nauczycieli, rodziców i uczniów. W obecności sztandaru szkoły odśpiewaliśmy hymn narodowy oraz w siedemdziesiątą siódmą rocznicę wybuchu II wojny światowej – złożyliśmy hołd tym, którzy oddali swoje życie za wolność i niepodległość Ojczyzny – także naszym Patronom – poprzez minutę ciszy i zapalenie zniczy pod tablicą pamiątkową Józefiny i Emila Mików.

Na zakończenie odbyły się miłe spotkania z wychowawcami i w gronie kolegów w klasach.

Elżbieta Mikłusiak

2016-09-01 09.04.44