Oferta pracy - konserwator

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefiny i Emila Mików w Lipnicy Wielkiej ogłasza nabór na wolne  stanowisko pracy: konserwator.

1. Nazwa i adres jednostki

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików w Lipnicy Wielkiej,

34 – 483 Lipnica Wielka 523,

1. Określenie stanowiska i wymiar etatu:
  • konserwator w szkole
  • pełny etat (40 godzin tygodniowo)
  1. Rodzaj umowy:

Umowa o pracę – czas określony (z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony), zatrudnienie od 1 listopada 2024r.

1. Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem:
  • obywatelstwo polskie
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo, ścigany z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • wykształcenie minimum zasadnicze, zawodowe o profilu technicznym (znajomość podstaw elektryki; hydrauliki; prac malarskich, porządkowych)
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku konserwator,
  1. Wymagania dodatkowe:
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, sumienność, rzetelność
  • wysokie zaangażowanie w pracę
  • łatwość w codziennym komunikowaniu się z innymi
  • prawo jazdy kat. B
  1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
  • wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie szkoły (malowanie, szpachlowanie, drobne prace murarskie)
  • dbałość o właściwy stan techniczny urządzeń, sprzętu i wyposażenia szkoły,
  • wykonywanie prac porządkowych,
  • wykonywanie bieżącej konserwacji oraz przeglądów instalacji i urządzeń będących na wyposażeniu szkoły
  • usuwanie wszelkich usterek technicznych oraz ogólny nadzór nad sprawnością techniczną obiektu
  • naprawa urządzeń sanitarno – kanalizacyjnych i sanitarnych nie wymagających specjalistycznej interwencji,
  • dbanie o sprawność instalacji wodno- kanalizacyjnej w ramach możliwości technicznych, a zwłaszcza o szczelność kranów i spłuczek oraz drożność kanalizacji.
  • kontrolowanie stanu urządzeń sportowych na orliku oraz utrzymywanie czystości,
  • dozór nad instalacją grzewczą szkoły, czuwanie nad jej sprawnością i porządkowanie pomieszczeń kotłowni
  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu
  • utrzymanie czystości wokół szkoły oraz pielęgnacja zieleni (koszenie trawy, przycinanie krzewów, grabienie liści itp.)
  • obsługa elektronarzędzi
  • dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia
  • utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach przynależnych konserwatorowi oraz wokół budynku szkoły,
  • systematyczne przeglądy studzienek, rur spustowych, instalacji sanitarnych
  • pomoc pozostałym członkom personelu obsługi przy cięższych pracach porządkowych i remontach,
  • zgłaszanie wszelkich zauważonych nieprawidłowości stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa osób przebywających na terenie obiektu.
  1. Wymagane dokumenty:
  • podanie o przyjęcie do pracy
  • CV z opisem przebiegu pracy zawodowej
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje
  • oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych
  • oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  1. Sposób, miejsce i termin składania dokumentów:

Wymienione dokumenty należy składać w sekretariacie Szkoły w zaklejonej i opisanej kopercie (imię i nazwisko, adres) z dopiskiem „Nabór na stanowisko konserwator w Szkole Podstawowej nr 2 im. Józefiny i Emila Mików w Lipnicy Wielkiej” w terminie do 17 października 2024r. do godziny 14:00 lub za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu). Dokumenty, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.