MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA – RADOSNE ŚWIĘTO W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

460254471 1054715189772761 290696598884391275 nKażdego roku, 20 września, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przedszkolaka – wyjątkowe święto najmłodszych, które wprowadza atmosferę radości i zabawy do oddziałów przedszkolnych w całej Polsce. Jest to dzień, w którym dzieci mogą cieszyć się z bycia przedszkolakami, uczestniczyć w różnych aktywnościach, a także integrować się z rówieśnikami w duchu przyjaźni i wspólnej zabawy.

W ramach tegorocznych obchodów Międzynarodowego Dnia Przedszkolaka w naszej szkole zorganizowano dzień pełen sportowych emocji. Dzieci wzięły udział w licznych zabawach i konkurencjach sportowych, które odbyły się na szkolnym orliku. Już od samego rana najmłodsi wypełniali teren boiska głośnym śmiechem i radosnymi okrzykami, gotowi do wspólnej zabawy i rywalizacji. Pod czujnym okiem nauczycieli dzieci uczestniczyły w różnorodnych konkurencjach dostosowanych do ich wieku i umiejętności.  Każda z konkurencji była okazją do wspólnego śmiechu, wzajemnej motywacji i pokazania ducha zdrowej rywalizacji. Na orliku panowała atmosfera wzajemnego wsparcia – zarówno nauczyciele, jak i dzieci kibicowali sobie nawzajem, co tworzyło prawdziwą atmosferę jedności. Na zakończenie pełnego wrażeń dnia każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek.

Dzieci były zachwycone, a uśmiechy nie schodziły im z twarzy.

Anna Karlak

Beata Pakos