Wyjazd klasy III na kręgle do Kręgielni "Polański" w Zubrzycy Górnej

447440365 985673113343636 8698123130764503640 n5 czerwca 2024 r. odbył się wyjazd klasy III na kręgle do Kręgielni "Polański" w Zubrzycy Górnej.

Celem wycieczki było: propagowanie różnych form wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja środowiska uczniowskiego oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.  Uczniowie mieli możliwość poznania sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Uczyli się również kulturalnego zachowania w miejscach publicznych.

Lekcja na kręgielni była wspaniałą rozrywką dla dzieci. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas.