Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

WYGRANA NASZYCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „WYŚWIETLAMY ZMIANY”

Kategoria:

f66510aa 6d8b 4883 a4b1 4be584b95e2aWYGRANA NASZYCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „WYŚWIETLAMY ZMIANY” Z radością informujemy, że uczniowie z klasy 7 zwyciężyli w konkursie „Wyświetlamy zmiany” i otrzymają Nagrodę Główną.

Nagroda główna składają się z:

• Udziału w profesjonalnym reportażu filmowym

• Gadżetów PROJEKTORA

• Nagród rzeczowych o wartości 500 zł

Wyniki konkursu są dostępne: na Facebooku - https://www.facebook.com/PROJEKTOR.official/posts/pfbid02qAkLsr657xwfKAWPmPy4UvqfMi93iUPhSsyrZtvfzxrjz8T5gdRFsoV5Uw6mxkRdl  oraz na stronie internetowej: https://www.projektor.org.pl/aktualnosci/wyniki-konkurs-wyswietlamy-zmiany/

Zadanie Konkursowe polegało na zaprezentowaniu zrealizowanego przez klasę mikroprojektu społecznego, którego pomysł zrodził się podczas „Warsztatów z Projektorem”. Uczniowie z klasy 7 w ramach mikroprojektu społecznego przygotowali filmik edukacyjny, mający na celu uświadomienie rodziców jakie zagrożenia czekają na dzieci w Internecie.