Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie

20160331_121644Dnia 31 marca 2016 roku byliśmy na wycieczce szkolnej w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie. Obejrzeliśmy spektakl pt.: „Pinokio” oraz zwiedziliśmy Rynek Krakowski.

Teatr im. J. Słowackiego wywarł na mnie wielkie wrażenie. Wewnątrz budynku znajdowały się przepiękne zdobienia, rzeźby i obrazy. Bardzo podobała mi się kurtyna, na której widniał obraz. Szczególną uwagę zwróciłam na piękny i okazały żyrandol. Teatr z zewnątrz też wygląda wspaniale.

Przedstawienie pt. „Pinokio” naprawdę mnie zachwyciło. Aktorzy w tym teatrze to profesjonaliści, dlatego też sztuka była wspaniała. Podczas spektaklu nie brakowało wesołych piosenek, które śpiewali aktorzy. Przedstawienie „Pinokio” było jednocześnie smutne, jak i zabawne. Sztuka „Pinokio” była przeznaczona nie tylko dla młodszych, ale także dla starszych, ponieważ każdy mógł wyciągnąć z tego spektaklu jakieś wnioski.

Zuzanna Marcinek, klasa 2

20160331_134223