DZIEŃ MATKI W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

441958675 980932543817693 449188133320481356 nW dniu 28 maja 2024 roku w naszej szkole odbył się Dzień Matki zorganizowany dla mam dzieci z grup pięciolatków i sześciolatków. Przedszkolaki przez dłuższy czas przygotowywały się do tej uroczystej chwili. Z ogromnym zaangażowaniem wykonywały upominki i przygotowywały się do występu.

W dniu uroczystości, maluchy niecierpliwie oczekiwały na przyjście swoich ukochanych mam. Kiedy nadszedł ten szczególny moment, przedszkolaki wzruszająco zaprezentowały bajkę pt.: „Calineczka”, a następnie recytując wierszyki oraz śpiewając piosenkę pełną miłości i wdzięczności, wyraziły swoje najgłębsze uczucia. Nie mogło zabraknąć też pięknego tańca wykonanego przez grupę dziewczynek.

Po występie, głos zabrała pani dyrektor dziękując za przygotowanie uroczystości oraz  składając mamom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Na zakończenie, dzieci wręczyły przygotowane prezenty, co wzbudziło jeszcze większe wzruszenie i radość. Wszyscy razem usiedli do wspólnego poczęstunku, ciesząc się obecnością swoich najbliższych w tej wyjątkowej chwili.

Beata Pakos, Anna Karlak