Wyniki konkursu fotograficznego  ''SLEEVEFACE, CZYLI UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ''

Amelia urek 1W dniu 29.05.2024 roku rozstrzygnięto konkurs fotograficzny, którego organizatorem był Wójt Gminy Lipnica Wielka, Gminna Biblioteka Publiczna w Lipnicy Wielkiej, Gminne Centrum Kultury w Lipnicy Wielkiej, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefiny i Emila Mików w Lipnicy Wielkiej.

Na konkurs przesłano 38 fotografii ze wszystkich Szkół w Lipnicy Wielkiej.

Komisja konkursowa w składzie:

1. Karolina Kowalczyk
  2. Stanisława Kucek
  3. Barbara Brenkus
  4. Andrzej Habina

dokonała oceny  nadesłanych fotografii według określonych kryteriów: zgodność pracy z tematem konkursu, kreatywność i wyobraźnia, estetyka wykonania pracy, ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu, spójność wykonywanej pracy (okładka książki spójna z ubiorem, tłem, rekwizytami).

Decyzją Komisji Konkursowej przyznano:

W kategorii I

Amelia Żurek – SP3, kl.5

Oliwia Dziubek – SP2, kl.6

Oliwia Pietraszek – SP4, kl.5

Malwina Machajda – SP4, kl.5

Kamila Ziemiańczyk – SP1, kl.5

Kamil Ziemba – SP2, kl.6

Magdalena Ziemba – SP2, kl.4

Wiktoria Michalak – SP6, kl.6

Szymon Machajda – SP2, kl.6

Zuzanna Domin – SP2, kl.6

Gabriel Bandyk – SP4, kl.6

Izabela Kidoń – SP2, kl.6

Ksawier Mastela, SP4, kl.5

Wyróżnienie:

Emilia Kowalczyk SP2, Emilia Brękus SP4, Zuzanna Witek, SP4, Bartosz Żywioł SP4, Oliwier Gombarczyk SP4, Roksana Skoczyk SP1, Justyna Hrustek SP4, Nikola Łowas SP4,

Patryk Kramarz SP4, Samuel Styruła, SP4, Karolina Klozyk SP1, Wiktoria Olesińska SP1,

Aleksandra Mikłusiak SP1, Samira Michalak SP1, Nikola Karnafel SP1, Natalia Janowiak SP1, Bartosz Janowiak SP1

W kategorii II

Kacper Jędruś SP4, kl7

Gabriela Szczechura SP1, kl 7

Gabriela Michalak SP4, kl.7

Wyróżnienie:

Małgorzata Łazarczyk SP1, Sara Klapisz SP1, Joanna Łysiak SP1, Agata Żurek

Organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom, nauczycielom, rodzicom za wysiłek i zaangażowanie włożone w przygotowanie fotografii konkursowej.