Kampania społeczna „Twój styl – Twój kask. Jedź bezpiecznie, jedź z klasą"

440450413 968342441743370 5544451956053679867 nZ radością informujemy, że nasza szkoła jest współorganizatorem kampanii społecznej realizowanej pod hasłem „Twój styl – Twój kask. Jedź bezpiecznie, jedź z klasą”, której celem jest promowanie korzystania z kasków ochronnych podczas jazdy rowerami, hulajnogami elektrycznymi oraz innymi pojazdami.
Chcemy, aby nasze ulice były bezpieczne dla wszystkich użytkowników ruchu drogowego. Akcja ta obejmie swoim zasięgiem całą gminę Lipnica Wielka. Już dzisiaj zachęcamy uczniów z klas 4-8 do wzięcia udziału w jednej z inicjatyw kampanii. Żeby wziąć udział wystarczy w wyznaczonych dniach (od 20 do 24 maja oraz od 3 do 7 czerwca) przyjeżdżać do szkoły rowerem/hulajnogą/deskorolką itp. oczywiście w kasku na głowie. Wśród uczestników rozstaną rozlosowane nagrody – w tym nagroda główna – rower.
Zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do aktywnego udziału w kampanii, dbając o swoje własne bezpieczeństwo oraz innych.