„Dzień Pluszowego Misia” w oddziałach przedszkolnych

406106182 870996408144641 6490294989511481103 nW dniu 24 listopada 2023r. nasze grupy przedszkolne uczestniczyły w obchodach "Światowego Dnia Pluszowego Misia".Zabawka ta od prawie 120 lat towarzyszy dzieciom pod każdą szerokością geograficzną, ciesząc zarówno tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Nic dziwnego, w końcu pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.

Aby uczcić ten dzień każde dziecko przyniosło do szkoły swojego ulubionego pluszaka. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, zielone, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi przytulankami, układały z puzzli olbrzymiego misia, wykonały pracę plastyczną – swojego pluszowego przyjaciela.

Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

Beata Pakos