Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

„WITAJCIE W NASZEJ BAJCE”

Kategoria:

403620340 868747971702818 8373945291167373520 nW dniu 23 listopada 2023r. przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych 0A i 0B przedstawiły przed młodszymi klasami z naszej szkoły inscenizację teatralną  pt: Witajcie w naszej bajce”. Pokrótce przedstawiły różne znane wszystkim bajki.

Przedszkolaki wcieliły się w role Jasia i Małgosi, Kopciuszka, Królewny Śnieżki, Krasnoludków, Smerfów oraz Czerwonego Kapturka i Wilka. Dodatkowo scenografia oraz barwne stroje przedszkolaków pozwoliły wszystkim przenieść się w bajkowy świat.
Dzieci  przeżywały przygody wszystkich postaci i okazywały radość z pozytywnego zakończenia opowieści. Natomiast mali aktorzy z wielkim przejęciem wcielali się w swoje role starając się je jak najlepiej zagrać.

Ta inscenizacja pokazująca wędrówkę po bajkach bardzo podobała się małym widzom. Przedszkolaki nagrodzone zostały gromkimi brawami. Na zakończenie spotkania wykonywane zostały pamiątkowe zdjęcia. 

Anna Karlak