Dzień Otwarty w przedszkolu

DSC01132  W naszej szkole co roku organizowany jest dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków. W tym roku spotkanie odbyło się 10 marca.

Zerówiaki już od dłuższego czasu szykowały się na ten dzień ucząc się swoich ról i przygotowując swoje stroje by w końcu wystąpić przed młodszymi kolegami i koleżankami. Zabawki też nie mogły doczekać się tego dnia. Miś pilnował porządku. Lalki siedziały prosto, żeby lepiej widzieć, samochody ustawiały się odpowiednio, aby łatwiej trafić do dziecięcych rączek, a klocki czekały posegregowane w swoich pudełkach.

Wreszcie nadszedł ten dzień! Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przez Panią Dyrektor wszystkich Małych Gości i ich rodziców. Następnie głos zabrały zerówiaki, które wraz ze swoją wychowawczynią przygotowały przedstawienie pt. „Przygoda Niegrzecznej Żabki”. Po części artystycznej wszyscy zaproszeni Goście udali się do sali, w której na co dzień przedszkolaki bawią się i uczą. Nasi goście mogli do woli pobawić się autkami, lalkami i klockami, a także zwiedzić całą szkołę. Na zakończenie każdy maluch otrzymał słodki poczęstunek i medal „Przyjaciela Małej Żabki”. Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Czas płynął szybko.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych Gości – dzieci oraz ich rodziców - był to mile spędzony czas :)

Lucyna Fitak