Inscenizacja popularnych bajek przygotowana dla przedszkolaków przez grupę wolontariatu „Pomocna dłoń”

354197421 779794803931469 9030279863307410322 nW dniu 16.06.2023r. dziewczyny z grupy wolontariatu „Pomocna dłoń” przygotowały dla przedszkolaków naszej szkoły inscenizację bajek: „Czerwony Kapturek”, „Jaś i Małgosia” oraz piosenkę połączoną z tańcem „Lisek Łakomczuszek”.

Celem tej akcji było zachęcenie najmłodszych do sięgania po książeczki, motywowania rodziców do czytania im bajek, a być może także do przygotowywania domowych teatrzyków.

Anna Karlak, Beata Pakos