W głowie się nie mieści

DSC02043  9 marca 2016r. naszą szkołę ponownie odwiedziło przewoźne kino. Tym razem oglądnęliśmy projekcję filmu "W głowie się nie mieści" .

Bohaterką animacji jest młodziutka Riley, znajdująca się w najtrudniejszym okresie swojego życia, a mianowicie w okresie dojrzewania. W dodatku jest zmuszona porzucić swoje dotychczasowe życie na środkowym zachodzie USA, ponieważ jej ojciec dostał pracę w San Francisco.  Riley kierują uczucia: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Chociaż Radość, robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, dziewczynie nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole.

Film ten doskonale łączy inteligentny humor, dynamiczną akcję i szaloną wyobraźnię, co bardzo podobało się naszym uczniom.

Krystyna Kuliga

DSC02045