Sukcesy Wojciecha Rzepiszczaka

331586962 1163027547739486 3425839424788608188 nUczeń klasy VIII Wojciech Rzepiszczak został laureatem Małopolskiego Konkursu Historycznego uzyskując w etapie wojewódzkim wyśmienity wynik, 96% możliwych do uzyskania punktów.

Wojciech brał również udział w Małopolskim Konkursie Chemicznym i z Fizyki, zostając finalistą tych dwóch konkursów. Ponadto wziął udział także w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Chemii, gdzie dotarł do finału organizowanego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Wojciech uzyskał tak wyśmienite osiągniecia dzięki talentowi, ciężkiej, sumiennej i wytrwałej pracy oraz pasji poznawania nowych i ciekawych rzeczy. Nie zaniedbując swoich obowiązków wynikających z bycia uczniem klasy ósmej, przygotowującym się do egzaminów z języka polskiego i angielskiego oraz matematyki, wziął udział w etapach szkolnych, rejonowych i wojewódzkich czterech konkursów. Wspierany przez nauczycieli rozwijał swoje pasje i zainteresowania, zmierzył się z trudnymi zagadnieniami, często wykraczającymi poza wymagania programowe szkoły podstawowej. Sprawdził swoje możliwości i umiejętności myślenia logicznego, przyczynowo – skutkowego, rozwijania kompetencji kluczowych z zakresu historii, chemii i fizyki. Doskonalił kreatywność i pomysłowość przy rozwiązywaniu różnego rodzaju testów z poszczególnych przedmiotów.

Gratulujemy Wojciechowi tak znakomitych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości, na kolejnych etapach edukacji.