Dzien Babci i Dziadka

DSC01974W Szkole Podstawowej nr 2 im. J. i E. Mików zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Co roku dzieci z kl. 0 „a” przygotowują przedstawienie z okazji tego święta.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Na koniec przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości przygotowanymi własnoręcznie upominkami. Były to piękne laurki z życzeniami oraz cudowne broszki dla babć i krawaty dla dziadków. Po części artystycznej gości zaproszono na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.

Dziękujemy rodzicom za wszelką pomoc i zorganizowanie przyjęcia, a wspaniałym babciom i dziadkom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.

Anna Karlak i Barbara Omylak

DSC01980

Dzień Babci i Dziadka

W Szkole Podstawowej nr 2 im. J. i E. Mików zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Co roku dzieci z kl. 0 „a” przygotowują przedstawienie z okazji tego święta.                                                                                          Dzień Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla samych solenizantów. To dzień pełen uśmiechów, dumy, wzruszeń, łez i radości.                                                                                                    Dnia 9 lutego 2016 r. w grupie zerowej odbyła się ta wielka impreza. Na wstępie pani dyrektor Elżbieta Mikłusiak przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami oraz złożyła życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Następnie oddała głos najmłodszym, którzy z niecierpliwością czekali na ten moment. Przedszkolaki z entuzjazmem zaprezentowały bajkę pt.: „Czerwony Kapturek”. Po przedstawieniu miał miejsce krótki koncert życzeń. Dzieci  w formie wierszy złożyły dziadkom  i babciom życzenia oraz zaśpiewały piosenki.                          Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Na koniec przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości przygotowanymi własnoręcznie upominkami. Były to piękne laurki z życzeniami oraz cudowne broszki dla babć i krawaty dla dziadków.  Po części artystycznej gości zaproszono na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.