Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

„Malowanie na szkle”

Kategoria:

311567377 630001052244179 7954003135139837760 n„Malowanie na szkle”

W dniu 25 października 2022 r. uczniowie z klasy II pod opieką pani Bogumiły Machajdy i pani Jadwigi Oskwarek byli na wycieczce w Muzeum Etnograficznym w Zubrzycy Górnej.

W programie były zajęcia edukacyjne: Malowanie na szkle. Każde dziecko dostało od prowadzących instruktorów szkło, rysunki z różnymi postaciami bajkowymi oraz farby i przyrządy do malowania. W pierwszej kolejności trzeba było odbić wybrane postacie na szkle, a następnie pomalować je farbami. Na koniec prowadzący założył na szkło ramkę. Tak przygotowany i gotowy obrazek otrzymało każde dziecko. Wszyscy byli dumni ze swojej pracy i z radością wyszli z zajęć. Na koniec zrobiono pamiątkowe zdjęcie.

Wyjazd ten był wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników wycieczki.

           

                                                                                                                                                      Bogumiła Machajda