315950477 649944093583208 7530312975333260911 n22 listopada 2022 roku uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece andrzejkowej.

Dyskoteka miała formę balu przebierańców, co było doskonałą okazją do wykazania się kreatywnością, która okazała się nie mieć granic – szkolny korytarz zapełnił się postaciami z bajek i filmów animowanych. Na uczestników czekały liczne atrakcje: zabawy taneczne, wróżby, przygotowane przez uczniów przekąski, a dla miłośników piłki nożnej – strefa kibica, gdzie mogli podziwiać zmagania polskich piłkarzy z reprezentacją Meksyku. Z pewnością każdy znalazł coś dla siebie.
         Wszyscy bawili się znakomicie. Z pewnością miłe wspomnienia pozostaną z nami na długo.

Wojciech Rzepiszczak, kl. VIII