Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Dzień Matki i Ojca

Kategoria:

Rodzice to najważniejsze osoby w życiu dziecka, należy więc dbać i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem. Dlatego też co roku w naszej szkole wychowawcy pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców.

 

Podobnie jak w ubiegłych latach uczniowie klas 0-III przez wiele dni przygotowywali niespodzianki z okazji tego święta. Dzieci bardzo się starały, żeby ich prezenty były wyjątkowe, by należycie podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Starania naszych podopiecznych okazujące uczucia do swoich rodziców w „Dniu Mamy i Taty” dostarczyły wszystkim wiele radości i wzruszeń. Podkreślić  tu należy, że jest to  dzień ważny nie tylko dla rodziców, ale także dla dzieci. Jest to czas, kiedy mogą one wyrazić swoją miłość.

Krystyna Kuliga