Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Międzyszkolny Konkursy Wiedzy o Wielkiej Brytanii i o Niemczech

Kategoria:

kjezykowy17 marca w Zespole Szkół w Lipnicy Wielkiej odbyły się Konkursy Wiedzy o Wielkiej Brytanii i o Niemczech, przygotowane dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych.

 

W konkursie wzięli udział uczniowie z 9 szkół z Lipnicy Wielkiej, Lipnicy Małej oraz Jabłonki. Podczas konkursu uczestnicy rozwiązywali test, w którym musieli wykazać się wiedzą między innymi na temat kultury, geografii, polityki czy znanych świąt Zjednoczonego Królestwa oraz Niemiec.

Naszą szkołę reprezentował Wojciech Rzepiszczak z klasy VII, który wywalczył trzecie miejsce z wiedzy o Wielkiej Brytanii i Daniel Łopatniuk z klasy VIII, który zdobył drugie miejsce z wiedzy o Niemczech.

Gratulujemy sukcesów!

Krystyna Kuliga

kjezykowy