Bieg upamiętniający Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym 2022

10biegi1 marca został ustanowiony Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Z tej też okazji, promując jednocześnie aktywność sportową i zdrowy styl życia, uczniowie naszej szkoły uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych uczestnicząc w X Biegu Tropem Wilczym, który odbył się na Orliku.

W biegu uczestniczyło 44 dzieci według sześciu kategorii, pokonując dystans 1963 metrów.

I miejsca zajęli: Dawid Jasiura z klasy IIA, Lena Wójciak z klasy III, Julia Lach z klasy V, Łukasz Lichosyt z klasy V, Bartosz Kowalczyk z klasy VI i Karolina Dunaj z klasy VIII.

II miejsca zajęli: Paweł Wronski z klasy IIB, ,Anna Łyś z klasy III, Izabela KIdońz klasy IV, Kamil Klapisz z klasy V, Ewelina Krzyś z klasy VII i Alan Florczak z klasy VII.

III miejsca zajęli: Szymon Wojtusiak z klasy IIA, Nikola Biela z klasy III, Szymon Machajda
z klasy IV, Olivia Praszek z klasy V, Kamil Wyrostek  z klasy VII i Joanna Klapisz z klasy VIII,

Najlepsi biegacze otrzymali medale i nagrody rzeczowe.

Gratulacje dla WSZYSTKICH uczestników biegu.

Krystyna Kuliga

12biegi