Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Zabawa walentynowo – karnawałowa

Kategoria:

walentynki315 lutego w naszej szkole uczniowie klas 0 –IV bawili się na balu walentynkowo – karnawałowym.

 

Górny korytarz zamienił się w prawdziwą salę balową - udekorowany czerwonymi serduszkami i kolorowymi balonami zachęcał do wspólnej zabawy. Uczniowie ubrani na czerwono lub poprzebierani za bajkowe postacie utrzymali wyjątkowy klimat panujący od poprzedzającego dnia walentynkowego w naszej szkole.

Animatorką zabawy była pani Justyna Kulawiak, która zaprosiła nas do „muzycznego pociągu”, którym odwiedziliśmy różne kraje tańcząc charakterystyczne tańce dla wybranego kraju. Byliśmy między innymi we Francji, gdzie królował kankan, w Grecji- tu świetnie wychodziła nam zorba, hiszpańska makarena też przyniosła nam wiele radości itd. Nie zabrakło również innych zabaw takich jak chusteczka, limbo, taniec Indian, czy zamiana w figury lodowe oraz zabaw walentynkowych: tunel i szukanie serduszka. Można było też coś przekąsić, więc humory nam dopisywały i wszyscy bawiliśmy się znakomicie.

Krystyna Kuliga

walentynki