Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Dzień Babci i Dziadka

Kategoria:

DBiDz4Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły i to nie tylko dla wnuków, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wspomnień, wzruszeń i radości. Z tej okazji nasze przedszkolaki wraz z wychowawczyniami przygotowały przedstawienie pt: „Rzepka” oraz piękne życzenia i piosenki dla swoich najbliższych.

 

Niestety z powodu sytuacji epidemiologicznej nie mogliśmy zaprosić kochanych dziadków do szkoły, aby na żywo obejrzeli występ swoich wnuków. Dzieci wystąpiły przed społecznością szkolną, a cały występ został nagrany, aby Dziadkowie mogli go obejrzeć i powzruszać się w gronie rodzinnym.

Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i przejęciem wcieliły się w swoje role, chciały w ten sposób podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadek.

Mamy nadzieję, że niespodzianka wszystkim się spodobała, bo dla dzieci był to naprawdę wyjątkowy dzień i występ, pełen uśmiechu, radości i dumy.  

Bardzo dziękuję rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów. 

Anna Karlak

Beata Pakos

DBiDz1