Ślubowanie klasy I

DSC0160118 listopada 2015r. uczniowie klasy I mieli swoje święto. Oficjalnie zostali pasowani na uczniów naszej szkoły.

„Ślubuję być dobrym Polakiem. Kochać moją Ojczyznę.

Być dobrym kolegą. Pragnę dbać o dobre imię swojej szkoły i klasy.

Będę starał się swą nauką i dobrym zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom”.

Tymi słowami uczniowie klasy I złożyli uroczyste Ślubowanie. Na uroczystości obecni byli Dyrektorzy szkoły, nauczyciele, rodzice uczniów klasy I oraz cała społeczność szkolna.

Uczniowie klasy I przedstawili przygotowany pod kierunkiem pani Bogumiły Machajda program słowno-muzyczny. W programie tym zawarty był m.in. egzamin dotyczący znajomości naszej Ojczyzny, zasad ruchu drogowego oraz zachowania w szkole. Następnie pierwszoklasiści zostali „Pasowani na Ucznia” przez Dyrektorów szkoły. Otrzymali też legitymacje szkolne oraz dyplomy.

Na zakończenie starsi uczniowie złożyli życzenia uczniom I klasy.

Bogumiła Machajda