Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

MAGIC SHOW

Kategoria:

iluzja5W czwartek 25 listopada naszą szkołę odwiedził magik. W tle muzyki zaprezentował przedszkolakom i uczniom różne sztuczki magiczne.

 

Zadziwił  wszystkich swoimi niezwykłymi zdolnościami.  Zapraszał do współpracy dzieci młodsze jak i starsze. Uczniowie dokładnie podpatrywali artystę chcąc się nauczyć niektórych sztuczek. Na koniec wszyscy otrzymali kolorowe dmuchane balony. Magiczne przedstawienie sprawiło, że wszyscy w doskonałych humorach wracali na zajęcia.

Krystyna Kuliga

iluzja3