Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Dzień Pluszowego Misia

Kategoria:

d_misia25 listopada 2021r. w naszym zerówkach, jak co roku, uczestniczyliśmy w obchodach „Dnia Pluszowego Misia”.

 

Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym przyjacielem. Przybyły misie małe i duże, białe i kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy. Przedszkolaki przedstawiły swoje pluszaki całej grupie i opowiedziały, za co je tak bardzo kochają. Po zaprezentowaniu swoich ulubieńców dzieci oglądnęły historię pluszowego misia, a następnie wzięły udział w zabawach ruchowych. Po wspólnej zabawie nadszedł czas na zadania. Przedszkolaki ułożyły olbrzymiego misia z puzzli, a także wykonały wydzierankę „Mój miś”. W nagrodę za skończoną pracę wszyscy otrzymali słodkiego Misia Lubisia oraz pozowali do zdjęcia w fotobudce z Kubusiem Puchatkiem.

„Dzień Pluszowego Misia” był dniem pełnym uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, gdyż mogły spędzić tak dużo czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami, a przede wszystkim mogły pochwalić się nimi swoim koleżankom i kolegom.

Anna Karlak

Beata Pakos

d_misia2