Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Król Lasu

Kategoria:

k_lasu524 listopada odbył się wyjazd do teatru w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce. Wzięły w nim udział klasa I, IIb i kilka osób z IIa.

 

Przedstawiony został spektakl pt. „Król Lasu”. Było to przedstawienie o tematyce ekologicznej. Bajka przedstawiała przyczyny i skutki niszczenia i zaśmiecania naszego środowiska. Całość oprawiona była w piękną dekorację i kolorowe kostiumy. Piosenki i kontakt z dziećmi oraz dobra zabawa połączona była z edukacją.

Bogumiła Machajda

k_lasu4