Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

103. Rocznica Odzyskania Niepodległości

Kategoria:

hymn10 listopada 2021roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 103 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę po 123 latach niewoli.

 

Klasa V pod kierunkiem pani Haliny Matery, Barbary Omylak i Jadwigi Oskwarek, przedstawiła program pt.”Zaśpiewajmy dla Niepodległej” , który wzruszył treścią patriotycznych wierszy i pieśni. Uczniowie przypomnieli najważniejsze słowa związane z naszą przeszłością i patriotyzmem takie jak: ojczyzna, niewola, Piłsudski, legiony.

Halina Matera

Niepodleglej3