Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Misie Ratownisie

Kategoria:

ratownisieOd października 2021 roku zachęcaliśmy Was do uczestnictwa w zbiórce charytatywnej pn. „MISIE RATOWNISIE”, organizowanej już po raz piąty.

 

Tegoroczna edycja polegała na zbiórce rzeczy takich jak: planszówki, karty, puzzle, układanki, wszelakie gry. Akcja ta towarzyszyła organizowanemu trzynasty rok z rzędu Memoriałowi Grzegorza Wesołowskiego. Zebrano bardzo dużo materiałów z wielu szkół i instytucji. Wolontariusze z naszej szkoły z opiekunami, pod nadzorem Kamila Bodziocha, uporządkowali i posegregowali zgromadzone rzeczy, by łatwiej było pracownikom Ośrodków Pomocy Społecznej wybrać i przydzielić materiały potrzebującym dzieciom i młodzieży z naszego regionu. Część gier trafi do domów prywatnych, część do stowarzyszenia „Chatka” w Nowym Targu.

Oczywiście, nie zawiedliśmy się na Was, za co bardzo dziękujemy w imieniu obdarowanych. Dobro powraca…i tego Wam życzymy!

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu przy SP-2

ratownisie3