Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Dzień Edukacji Narodowej

Kategoria:

DEN7

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, znany powszechnie jako Dzień Nauczyciela, czyli święto wszystkich pracowników szkoły. 

 

  Tradycyjnie z tej okazji odbyła się w naszej szkole akademia. W części oficjalnej głos zabrała Pani dyrektor Edyta Mikłusiak, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Uczniowie najstarszych klas przygotowali zabarwioną odrobiną humoru artystyczną ucztę, podczas której wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie. Wręczyli im również własnoręcznie wykonane kwiaty. To był dzień pełen wzruszeń, życzeń i pięknych słów.

Barbara Brenkus

 

DEN1