Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Kategoria:

20210920_121618_resizedCo roku w całej Polsce 20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nasi zerówkowicze w tym roku również dołączyli do tak ważnego dla siebie święta.

 

Dzieci z obydwu grup spotkały się, aby wspólnie zaśpiewać „Hymn Przedszkolaka”, a następnie uczestniczyć w rozgrywkach sportowych oraz zabawach ruchowych. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczył o dobrej zabawie. Na zakończenie panie złożyły wszystkim przedszkolakom życzenia oraz wręczyły kolorowe balony.

Życzymy wszystkim Przedszkolakom radości, uśmiechu i wiary we własne możliwości.

Anna Karlak

Beata Pakos

20210920_114815_resized_1