Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Kraków

Kategoria:

IMG-20211022-WA000016 września uczniowie klasy VI wraz z wychowawczynią  oraz panią Anną Cymerman wzięli udział w wycieczce do Krakowa.

 

W ramach wycieczki, najpierw było zwiedzanie Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema w Nowej Hucie. Na uczniów czekało mnóstwo atrakcji,  z których bardzo chętnie korzystali. Każdy mógł na własne oczy zobaczyć jak działa peryskop, jechać rowerem po linie lub skorzystać z toru saneczkowego. Atrakcją był również Lem-Birynt, w którym można było się zgubić, czytając umieszczone w rożnych miejscach labiryntu, bardzo trafne myśli  S.Lema. Następnym punktem programu było obejrzenie filmu w multikinie Bonarka, polski film pt. Czarny młyn, bardzo się wszystkim podobał. W drodze powrotnej trwały jeszcze dyskusje na temat filmu, wieczorem po.godz.18 wszyscy, pełni wrażeń  wrócili do domu.

Bogusława Hetmańska

IMG-20211022-WA0001