Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Rajd pieszy

Kategoria:

rajd1W dniu 15 września klasy drugie oraz trzecia wzięły udział w corocznym Rajdzie na Babią Górę, imprezie zorganizowanej w ramach projektu “Na Lipnicy dobrze- działania mające na celu kultywowanie tradycji i przyrody Orawy”.

 

Najmłodsi uczestnicy Rajdu przyjechali autobusem do Przywarówki i stamtąd ruszyli pieszo w kierunku szkoły w Kiczorach, gdzie odbyło się uroczyste zakończenie. Trasa nie była trudna, a do przejścia  mieli ok. trzy kilometry. Podczas wycieczki uczestnicy Rajdu mogli podziwiać Królową Beskidów- Babią Górę oraz Tatry. Dwugodzinnej wędrówce towarzyszyła oczywiście piękna jesienna pogoda. Na zakończenie drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefiny i Emila Mików otrzymała ciepły posiłek i napój oraz okolicznościowy dyplom uczestnictwa.

Około godziny 14.30 uczestnicy zmęczeni, ale zadowoleni z aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, wrócili do szkoły.

Barbara Brenkus

rajd3