Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Tarnowskie Góry

Kategoria:

muzeum14 września 2021 roku klasa czwarta i piąta udała się na wycieczkę do Tarnowskich Gór .

 Uczniowie zwiedzili muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek w Radzionkowie, gdzie poznali historię wypieku chleba, odbyli lekcje  matematyki w dawnej szkole oraz mogli zobaczyć wiele ciekawych eksponatów z zakresu gospodarstwa domowego. Następnie uczniowie zwiedzili  kopalnię Srebra w Tarnowskich Górach, poznając pracę górników oraz udali się na rejs łodzią do Sztolni Czarnego Pstrąga. 

Teresa Baniowska

Tarnowskie_Gory