Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Pożegnanie klasy VIII

Kategoria:

20210625_10124425 czerwca zaraz po Mszy Św. dziękczynnej za miniony  rok szkolny, uczniowie klasy VII i VIII  udali się do szkoły, aby pożegnać siebie nawzajem oraz  podziękować nauczycielom za trud włożony w nauczanie i wychowanie.

 

Obie klasy przedstawiły krótkie programy artystyczne. Uczniowie z klasy VII wręczyli pożegnalne prezenty tegorocznym absolwentom szkoły.  Następnie wręczono nagrody i świadectwa ukończenia klas. Podziękowano również rodzicom uczniów, którzy otrzymali świadectwo z wysoką średnią ocen za pomoc i współpracę w procesie wychowawczym.  Po apelu rodzice razem z uczniami klasy 8 zaprosili nauczycieli na wspólny poczęstunek.

Bogumiła Machajda

20210625_114254