Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Pożegnanie klasy VIII

Kategoria:

20210625_10124425 czerwca zaraz po Mszy Św. dziękczynnej za miniony  rok szkolny, uczniowie klasy VII i VIII  udali się do szkoły, aby pożegnać siebie nawzajem oraz  podziękować nauczycielom za trud włożony w nauczanie i wychowanie.

 

Obie klasy przedstawiły krótkie programy artystyczne. Uczniowie z klasy VII wręczyli pożegnalne prezenty tegorocznym absolwentom szkoły.  Następnie wręczono nagrody i świadectwa ukończenia klas. Podziękowano również rodzicom uczniów, którzy otrzymali świadectwo z wysoką średnią ocen za pomoc i współpracę w procesie wychowawczym.  Po apelu rodzice razem z uczniami klasy 8 zaprosili nauczycieli na wspólny poczęstunek.

Bogumiła Machajda

20210625_114254