Nasi sportowcy

Rabka3 Kolejny rok szkolny minął w cieniu pandemii, co wpłynęło na działania związane z organizacją zawodów sportowych. Kalendarz imprez sportowych musiał być modyfikowany z powodu zawieszenia tradycyjnych zajęć w szkole i przejście na zdalne, dlatego przedstawiciele naszej szkoły brali udział tylko w następujących zawodach sportowych: Igrzyskach MOS Rabka-Zdrój w halowej piłce nożnej; Biegach przełajowych MOS Rabka-Zdrój; V Biegu Pasterskim.

Igrzyska MOS Rabka-Zdrój
w halowej piłce nożnej

Drużyna z naszej szkoły, którą reprezentowali: Kamil Orawiec z klasy VI,  Bartosz Kowalczyk z klasy V, Kamil Wyrostek z klasy VI, Wiktor Lach z klasy VII, Andrzej Dunaj z klasy V i Kamil Klapisz z klasy IV  pod kierunkiem pana Andrzeja Buronia w Igrzyskach MOS Rabka-Zdrój w halowej piłce nożnej zajęli III miejsce.

Pilka_halowa

Biegi przełajowe MOS Rabka-Zdrój

Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę w biegach przełajowych MOS Rabka-Zdrój zajmując w klasyfikacji indywidualnej wysokie miejsca na podium. W rankingu szkół nasza szkoła zajęła III miejsce.

B-przelajowe(6)

V Bieg Pasterski

22 czerwca 2021r. na Stadionie Sportowym w Lipnicy Wielkiej odbyły się gminne zawody w biegach- V Bieg Pasterski. Uczniowie naszej szkoły bardzo licznie wzięli udział w zawodach, a ich wysiłek nie poszedł na marne, zdobywali wysokie miejsca na podium, co w konsekwencji zaowocowało tym, że nasza szkoła w ogólnej klasyfikacji zajęła I miejsce.

Oto wyniki indywidualne:

Kategoria klasy - II i młodsi – dziewczęta