Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Spektakl interaktywny „Alicja w Krainie Czarów”

Kategoria:

Alicja(2)11 maja do naszej szkoły przyjechał Katolicki Teatr dla dzieci, który w formie interaktywnej przedstawił spektakl pt: „Alicja w Krainie Czarów”.

 

Wprowadził dzieci w świat magii i niespodzianek. Przy założonych okularów 3D,  wprowadzono dzieci w klimat kinowo - teatralny, przepełniony magią, tajemnicą. Główna postać Alicja była gimnastyczką, kapelusznik ogniomistrzem, a kot specjalistą od baniek mydlanych. W odpowiednich momentach były wprowadzone efekty specjalne np: muzyka, kolorowe, migające światła jak i również wypływające bańki mydlane, które były dla dzieci świetną atrakcją. Przedstawienie się dzieciom bardzo podobało. Na pamiątkę otrzymały książeczki z labiryntami oraz okulary 3D.

Alicja(3)