Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

W świecie teatru

Kategoria:

Sniezka(10)W dniach 27-28 kwietnia 2021 najmłodsi uczniowie naszej szkoły wystąpili przed klasami I-III z przygotowanym przedstawieniem teatralnym „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.

 

Dzieci w barwnych strojach z dużym zaangażowaniem wcielili się w swoje role – postacie bajkowe. Była zła królowa, Śnieżka, leśniczy, wilk i zajączek, królewicz, a także krasnoludki, które mieszkały w leśnej chatce. Nad całym przedstawieniem czuwali narratorzy, którzy przygotowywali widzów na kolejną scenę. Występ uświetniony był piosenkami, w które zaangażowane były wszystkie przedszkolaki. Oczywiście jak to w bajkach i baśniach bywa, nie zabrakło również morału – zło zostało zwyciężone dobrem.

Mali aktorzy poprzez ten występ chcieli przypomnieć starszym kolegom i koleżankom jak wspaniałe są baśnie i niezależnie od wieku warto do nich wracać.

A.Karlak, B.Pakos

Sniezka(1)