Wielkanoc

wielkanocPrzed nami wyjątkowy czas świąt Wielkiej Nocy. Pandemia odebrała nam możliwości w pełni cieszenia się tą wyjątkową atmosferą. Mimo niesprzyjających warunków Pani Dyrektor, Samorząd Uczniowski, kółko regionalne oraz zerówkowicze podjęli wysiłek by zaakcentować i wyprowadzić odrobinę świątecznej radości z murów naszej szkoły.

Uczniowie na kółku regionalnym wyhaftowali kartki świąteczne, które p. dyr. Edyta Mikłusiak rozesłała do zaprzyjaźnionych instytucji. Zerówkowicze w czasie zajęć posiali zboże, kiełkujące udekorowali świątecznie i wręczali jako znak odrodzenia i nadziei na lepsze jutro, zaś Samorząd Uczniowski zorganizował kosz świątecznych babeczek, który wszystkim osładzał ten niespokojny czas.

Krystyna Kuliga

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego pragniemy wszystkim życzyć:

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary, nadziei i miłości,

aby te święta wypełniły serca

wiosenną radością i świeżością,

pogodą ducha, spokojem i ciepłem,

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne

oraz Uczniowie