Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Walentynki

Kategoria:

walentynki(4)Poniedziałek 15 lutego upłynął w szkole w kolorach czerwieni, atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek.

 

Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie przygotowali serduszka i kartki walentynkowe wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie walentynkowe listonoszki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i pracowników obsługi. Pamiętajmy o tym, że ,,miłe słówka” poprawiają humor i ułatwiają relacje międzyludzkie .

Dzień świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego !

W tym dniu wszyscy to wyznają

Że chcą kochać i kochają !

walentynki(3)