Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Dzień Babci i Dziadka

Kategoria:

DzBiDZ(5)21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku, wtedy to obchodzimy święto najukochańszych Babć i Dziadków. Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego każde dziecko, małe czy duże, pragnie w szczególny sposób okazać swą wdzięczność, szacunek i po raz kolejny za wszystko podziękować.

 

Także uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli o tym święcie. Chcieli oni, aby te dni, pomimo braku możliwości wspólnego spotkania się w szkole, były uroczyste i podkreślały jak bardzo kochają swoje Babcie i swoich Dziadków.

21 stycznia w naszej szkole została zorganizowana uroczystość z okazji ich święta. Była to jednak zupełnie inna impreza niż w poprzednie lata, gdyż bez obecności tych najdroższych nam osób. Przedszkolaki wraz z wychowawcami przygotowały występ, który został w tym dniu nagrany i przesłany rodzicom. Dziadkowie mieli w ten sposób możliwość oglądnięcia swoich wnuków na scenie i wysłuchania dedykowanych dla siebie wierszyków i piosenek. Oprócz przedstawienia dzieci z oddziałów zerowych, a także klas I-III przygotowały drobne upominki, które wręczyły swoim Dziadkom wraz z najlepszymi życzeniami podczas rodzinnego spotkania.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu swoich pociech do występu.

Anna Karlak

Beata Pakos

DzBiDZ