Turniej Piłki Nożnej dla uczniów klasy II i III

5 listopada odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej dla uczniów klas II i III szkół podstawowych na hali sportowej w Lipnicy Wielkiej.

Celem turnieju było wyłowienie młodych talentów; propagowanie zdrowego stylu życia;

umożliwienie rywalizacji sportowej już w najmłodszych klasach; promocja i popularyzacja piłki nożnej wśród najmłodszych uczniów oraz poznanie i integracja zawodników.

W turnieju brało udział pięć zespołów, które rywalizowały w 6 osobowych składach: bramkarz i pięciu zawodników w polu.

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Filip Baniowski, Wiktor Lach, Joanna Klapisz, Jakub Mucha, Hubert Polaczek, Łukasz Rzepiszczak oraz Gabriel Wontorczyk zdobyli I miejsce w turnieju. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy również rodzicom zawodników za przygotowanie poczęstunku dla wszystkich zawodników i kibiców.

Teresa Baniowska