Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Dzień Edukacji Narodowej

Kategoria:

Dz_E14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku ze względu na pandemię zrezygnowaliśmy z uroczystych obchodów, ale staraliśmy się zaakcentować ten szczególny dzień dla edukacji, czyli dla całej społeczności szkolnej.

 

Panie Krystyna Kuliga i Justyna Kulawiak przygotowały dekorację na górnym korytarzu szkoły. Beata Pakos i Anna Karlak nadzorowały wykonanie kartek upominkowych dla nauczycieli. Samorząd Szkolny obdarował Grono Pedagogiczne oraz pracowników obsługi koszami smakołyków, a także Rada Rodziców zafundowała kosz upominkowy dla nauczycieli.

W tym dniu nie odbywały się tradycyjne zajęcia, uczniowie oglądali filmy edukacyjne, grali w gry stolikowe zachowując procedury bezpieczeństwa. Był to dzień spędzony w miłej atmosferze, każdy mógł poczuć, że to jego święto.

Życzymy:

Pani Dyrektor oraz całemu Gronu Pedagogicznemu spokojnych lekcji, mile spędzonych dni w szkole, ambitnych uczniów, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, satysfakcji z odkrywania talentów i z osiąganych wyników.

Wszystkim Pracownikom Oświaty radości z wykonywanego zawodu, z codziennego bycia z uczniami, z uczestniczenia w tworzeniu ich przyszłej drogi.

Rodzicom cierpliwości w motywowaniu dzieci, natomiast uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Krystyna Kuliga

Dz_E3