Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Konkurs plastyczny im. Ludwika Korkosa pt. „Słowackie zabytki wpisane na listę UNESCO”

Kategoria:

ziwotW konkursie plastycznym im. Ludwika Korkosa pt. „Słowackie zabytki wpisane na listę UNESCO” wyróżnienie otrzymały uczennice naszej szkoły Faustyna Marszałek z klasy V oraz Paulina Dziubek z klasy VI. Konkurs został zorganizowany przez Instytut Słowacki w Warszawie wraz z redakcją słowackiego miesięcznika „Zivot”.

 

Celem konkursu było ukazanie bogactwa kulturowego i przyrodniczego Słowacji oraz zobrazowanie zabytku słowackiego z listy UNESCO w dowolnej technice plastycznej.

ziwot1