Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”

Kategoria:

Zroku1026 czerwca 2020 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 oraz pożegnanie absolwentów. Miało ono nieco inny charakter niż w poprzednich latach z racji panującej pandemii koronawirusa.

 

O godzinie 9.00 ks. Damian Obrał odprawił mszę świętą dziękczynną za miniony rok szkolny w kościele pw. Św. Łukasza Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej. Następnie w odstępach półgodzinnych uczniowie klas I-VII odbierali świadectwa szkolne i zasłużone nagrody.

O godz. 12.00 rozpoczęło się uroczyste pożegnanie absolwentów oraz przekazanie sztandaru uczniom klasy siódmej. Po przekazaniu sztandaru uczniowie klasy VIII ślubowali godnie reprezentować naszą szkołę, sumiennie wykorzystywać zdobytą wiedzę, być przykładnym Polakiem, zaraz po tym nastąpiło krótkie pożegnanie absolwentów przez uczniów klasy siódmej oraz pożegnanie klasy ósmej ze szkołą.

Naszym absolwentom życzymy pomyślnych wiatrów oraz właściwych decyzji życiowych.

Pamiętajcie: „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”

Teresa Baniowska

Zroku9