Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Wznowienie konkursu "Drugie życie śmieci"

Kategoria:

Z radością informujemy, że organizowany wcześniej w ramach Pikniku ekologicznego konkurs plastyczny zostanie rozstrzygnięty, pomimo odwołania wydarzenia z powodu epidemii koronawirusa.

TEMAT KONKURSU: „Drugie życie śmieci”  – kategorie wiekowe:

  • · przedszkole/zerówka
  • · I-III
  • · IV-VIII
  • · szkoły średnie
  • · dorośli

 

Celem konkursu jest propagowanie i pogłębianie wiedzy na temat ekologii i troski o środowisko naturalne, kształtowanie kreatywnego myślenia w aspekcie ochrony środowiska, promowanie idei powtórnego wykorzystania odpadów oraz rozwój umiejętności plastycznych.

 

Zadaniem uczestników jest wykonanie dowolną techniką plastyczną przestrzennej pracy z wykorzystaniem odpadów. Liczy się wyobraźnia, ciekawy pomysł i styl wykonania. Autorzy najlepszych prac wyłonieni przez komisję konkursową otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Prace należy dostarczyć do Urzędu Gminy (pokój nr 1) do dnia 29 maja 2020 r.

 

Wszystkich serdecznie zachęcamy i życzymy powodzenia w twórczej pracy na rzecz środowiska!

 

 

Z poważaniem

Magdalena Sobocińska

Urząd Gminy w Lipnicy Wielkiej
Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
34-483 Lipnica Wielka 518
Tel./Fax: 18 26 347 21