Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Dzień Otwarty w oddziałach zerowych

Kategoria:

dz_otwarty5W dniu 11 marca 2020 roku w naszej szkole odbył się „Dzień Otwarty” w oddziałach zerowych, na który zaproszeni zostali wyjątkowi goście – przyszłe przedszkolaki wraz z rodzicami.

 

Dzieci z klasy 0b przygotowały, pod kierunkiem pani A. Karlak i B. Pakos, przedstawienie pt: „Calineczka”. Mali aktorzy, zaraz po feriach zimowych, zaczęli przygotowywać się to tego dnia. Uczyli się swoich ról, piosenek i wraz z rodzicami przygotowali wspaniałe stroje. Z wielkim zniecierpliwieniem wyczekiwali dnia, w którym mogli zaprezentować się przed swoimi młodszymi kolegami. W końcu nadszedł ten ważny dzień. Nasi aktorzy wspaniale zaprezentowali się przed swoimi młodszymi kolegami
i ich rodzicami. Po przywitaniu wszystkich przez panią dyrektor oraz występie, nadszedł czas na zapoznanie się przyszłych przedszkolaków z pracującymi paniami, starszymi kolegami oraz na zwiedzenie szkoły, a przede wszystkim sal, w których pracują zerówki. Nasi mali goście mieli możliwość uczestniczenia w ciekawych zabawach integracyjnych, a także pobawienia się z nowo poznanymi kolegami szkolnymi zabawkami.

Dzień ten dostarczył dzieciom mnóstwo radości i pokazał, że nasza szkoła jest dobrze wyposażone w pomoce dydaktyczne, sprzęt multimedialny, mebelki i zabawki. Jest to miejsce, gdzie można wspaniale spędzać czas. Podczas swobodnych zabaw dzieci miały okazję poznać swoich rówieśników, a także oswoić się z nowym miejscem, aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić. Podczas spotkania nie zabrakło też słodkiego poczęstunku, który umilił ten wspólnie spędzone chwile.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i zapraszamy do naszej społeczności szkolnej.

Beata Pakos, Anna Karlak

dz_otwarty7