Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/agmediaszk/sp2lipnicawielka.pl/public_html/templates/joomla_szkolny/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Walentynki

Kategoria:

walentynki4W naszej szkole z okazji walentynek Samorząd Uczniowski zaraz po feriach przygotował skrzynkę walentynkową. Chętni mogli wrzucać tam listy do swoich sympatii lub przyjaciół. W dniu Świętego Walentego na 4 lekcji szkolni listonosze dostarczyli adresatom korespondencję.

 

14 lutego już od rana panował u nas specyficzny, pełny uniesienia nastrój –zaobserwować można było odświętny wystrój, znaczną ilość czerwonych serduszek oraz inne ozdoby kojarzące się z miłością i zakochaniem. Każdy czekał z niecierpliwością na ,,Pocztę Walentynkową”, która była pełna walentynkowych wyznań. Szkolni listonosze nie narzekali na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej inicjatywy. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem dyrekcji szkoły, nauczycieli i wychowawców.

Walentynki przyniosły społeczności szkolnej wiele radości. Dzień ten ma przypominać nam o tym, co jest w życiu najważniejsze – o miłości i pozwala zastanowić się nad nią, a w czerwonej kopercie dostrzec coś więcej niż tylko kartkę.

Świętowanie walentynkowe ma już wielu zwolenników pośród nas, bo uczy okazywania uczuć, a tym samym niesie radość i zadowolenie.

Krystyna Kuliga

walentynki1